Proszę czekać
Menu
Miasto:
Lublin
Adres:
Ksawerego Dunikowskiego 74
Email:
biuro@jjpstudio.pl
Tel:
+48 605 988 324
O mnie

Projektowanie wnętrz to moja pasja,
która towarzyszy mi od lat.

Justyna Jarosińska - Pasiak - Projektant pięknych wnętrz
Przesuń w dół
01
Kim jestem

Wiedza

Jako dziecko sama tworzyłam dekoracje  wnętrz, ozdoby, doradzałam rodzinie i znajomym w kwestii urządzania domów czy ogrodów. Nie było niczym zaskakującym że moim marzeniem jest zostać architektem. Ukończyłam studia i z ogromnym zadowoleniem mogłam robić to co kocham, a jakże istotne jest by praca była przyjemnością i spełnieniem.

02
Co robię?

Kreatywność

Niekonwencjonalne wykorzystanie materiałów, kreatywność i otwartość to to, co może zaskoczyć Cię w moich projektach. Tworzę wnętrza indywidualnie, na miarę potrzeb klienta, zarówno przestrzenie prywatne jak i komercyjne. Podczas pracy głównym celem jest spełnić oczekiwania kontrahenta, zgodnie ze sztuką, formą tak by wnętrza były spójne, funkcjonalne, zaskakujące.

03
Czym się zajmuję?

PROJEKT WYKONAWCZY

to przedstawienie przestrzeni w dwóch układach funkcjonalnych do wyboru lub do drobnej korekty, dwie propozycje moodboard – inspiracje( po wcześniejszym poznaniu oczekiwań klienta), wizualizacja 3D. Dobór: oświetlenia,kolorów, okładzin, struktur, mebli. Konsultacje telefoniczne.

PROJEKT WYKONAWCZY PLUS

to rozszerzona oferta projektu wykonawczego o plany (hydrauliczny, elektryczny, mebli na wymiar)rzuty techniczne sufitów czy łazienki z wyliczeniem płytek.

PROJEKT WYKONAWCZY Z NADZOREM AUTORSKIM

ta usługa zawiera wszystkie elementy wcześniejsze z nadzorem prac prowadzonych wedle wytycznych w projekcie autorskim łącznie z zamówieniami.

04
Współpraca

Zaufanie i partnerstwo

Współpracuję z ekipami które darze zaufaniem, prowadzę nadzór wykonawczy moich prac, by dopilnować jakości materiałów oraz by były wykonane z należytą dbałością w każdym detalu zgodnie z projektem.

W mojej ofercie znajdą Państwo 3 pakiety usług, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla Siebie.

Zapraszam

Masz projekt do wykonania?

Chętnie doradzę, jak w nowoczesny i gustowny sposób
stworzyć wystrój Twojego mieszkania.